Dinamo prebio Partizan! Crno-beli sa drugog mesta čekaju evropsko proleće! (FOTO) (VIDEO)

Dinamo Kijev je završio grupnu fazu Lige Evrope kao prvi u grupi! Stradao je Partizan u glavnom gradu Ukrajine, i to sa ogromnih 4:1.

Uz Espreso aplikaciju ni jedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!

Još od prvih minuta videlo se da crno-beli igraju slabo u odbrani, koja je i glavni krivac za ovakav skor, pošto je primila tri veoma jeftina gola u prvom poluvremenu.

Strelci za Dinamo bili su Morozjuk i tri puta Žunior Moraeš, najbolji igrač ovog tima. Počasni gol za crno-bele postigao je Marko Jevtović sa bele tačke u smiraj prvog poluvremena.

Partizan će zbog ovoga žreb čekati sa druge pozicije, što znači da će u 1/16 finala igrati protiv prvoplasiranih ekipa iz Lige Evrope, ili protiv jedne od četiri najbolje trećeplasirane ekipe iz Lige šampiona.

Kada se uzme u obzir činjenica da će igrati bez Evertona, koji je zaradio isključujući žuti karton u prvom poluvremenu, jasno je da je pred crno-belima užasno težak zadatak.

POZNATE TEŽINE POVREDA ČLANOVA TV PARTIZAN! Evo šta se zaista dogodilo u Kijevu i zbog čega su nedužni momci pretučeni! (VIDEO)

Sva dešavanja sa ovog meča možete pratiti uz naš lajv-blog.

90. minut – Krajnje miran završetak utakmice, Dinamo sve drži pod kontrolom.

78. minut – Moraeš postiže treći gol, ovoga puta sa bele tačke, i upotpunjuje svoj het trik.

77. minut – Penal za Dinamo.

70. minut – U igri je i Ognjen Ožegović. Ali, čini se da Partizan nema snage za preokret.

58. minut – Šta sada brani golman Dinama. Tavamba je šutirao sa četiri metra, a Boščan je odbranio glavom! Sjajna intervencija, iako komentator na javnom servisu kaže da je slučajno! NIJE SLUČAJNO!

50. minut – Probao je Pantić sa 20 metara iskosa, ali je odlično odbranio golman Dinama. Velika šansa odlazi u nepovrat.

47. minut – I levi bek Nemanja Miletić dobio je žuti karton, pa ni on neće igrati u prvom meču plejofa. Doduše, njega ima ko da zameni – Antonov.

46. minut – Utakmica je nastavljena.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45+3 minut – MARKO JEVTOVIĆ VRAĆA NADU PARTIZANU! 3:1 za Dinamo, momak sa topom u nozi strelac sa bele tačke.

45+2 minut – Penal za Partizan, Suma je pao u kaznenom prostoru, sudija nije imao o čemu da razmišlja.

45. minut – Prvo poluvreme je produženo čak tri minuta. Nova šansa za Dinamo, ali srećom samo spoljni deo mreže.

41. minut – Topovski udari pucaju sve vreme, morala je i žandarmerija da ulazi pored terena u Kijevu.

39. minut – Everton dobija žuti karton i propustiće naredni meč u Ligi Evrope. Ne preterano pametan potez, neće moći da pomogne timu u prvoj utakmici plejofa.

37. minut – Solomon je probao da šutne sa 20-ak metara, pokušava da se nametne Đukiću, ali je njegov šut izblokiran.

31. minut – 3:0 za Dinamo. Katastrofa za Partizan. Moraeš je strelac, a opet je Morozjuk asistent Kardinalna greška Dače Pantića je prethodila pogotku.

28. minut – Ponovo Morozjuk, sada u ulozi asistenta. 2:0 vodi domaćin. Dinamo lagano kontroliše meč i teško da će crno-beli moći da se vrate posle ovoga.Moraeš je strelac.

15. minut – Stojković je morao da interveniše posle pokušaja domaćih iz prekida.

11. minut – Udarac glavom crno-belih posle kornera, ali ništa od gola.

6. minut – Morozjuk je strelac vodećeg pogotka za Dinamo. Šutirao je Moraeš, Stojković je odbio loptu, a na nju naleteo ukrajinski reprezentativac.

5. minut– Prema prvim informacijama, na stadionu u Kijevu je oko 10 hiljada navijača. Everton je pogodio prečku.

19:00 – UTAKMICA JE POČELA!

18.57 – Sve je spremno za početak utakmice. Neka je sa srećom, crno-beli…

18.55 – Inače, kvota na Partizan pred ovaj meč je 5.25, a na Dinamo 1.65.

18:50 – Vazura: Pitam se šta bi bilo da se ovo desilo u Beogradu! (VIDEO)

BRATSKI OKRŠAJ ILI ĆE BEOGRAD BITI RATNA ZONA: Oni su ispali iz LŠ u LE i čekaju Partizan, a nadamo se i Zvezdu! (FOTO)