Domaći WordPress hosting

KUP SRBIJE: Radnički – Partizan 0:0, obe ekipe tražile po penal! Bez golova na poluvremenu (UŽIVO)

Rikardo Gomeš, Taras Bondarenko

Revanš meč polufinala igra se u Nišu.

Ekipe Radničkog iz Niša i Partizana igraju revanš meč polufinala Kupa Srbije na Čairu. U prvoj utakmici crno-beli su slavili sa 1:0 u Humskoj golom Rikarda i doneli su minimalnu prednost u Niš pred drugih 90 minuta. Osim duela u Kupu, ovi rivali su se tri puta sastali i u Superligi, a tu je Radnički odneo dva trijumfa, dok na jednom meču nije bilo pobednika.

Bolji iz ovog dvomeča će za osam dana igrati u finalu protiv Crvene zvezde.

PREKIDA ODMOR: Jokanoviću stigla NOVA ponuda! (FOTO)

POSLE PRIZNATE 30. ZVEZDINE TITULE: U Partizanu se ne mire sa ODLUKOM! Njihov sledeći POTEZ iznenadiće sve!

SPAS JE U SRBINU: Mitrović napušta Englesku, biće glavni snajper za Ligu šampiona!

Dešavanja uživo sa Čaira možete pratiti iz minuta u minut na portalu Srbija Danas.

POLUVREME:

Bez golova u prvih 45 minuta na Čairu.

45. minut:

Ostao je Zoran Tošić na travi posle jednog duela. Na terenu je lekarska ekipa.

38. minut:

Pokušao je Danilo Pantić sa 20-ak metara, ali lopta nije išla u okvir gola.

31. minut:

Ovog puta penal traže gosti! U duelu su bili Nermin Haskić i Strahinja Pavlović posle slobodnog udarca, a mladi štoper je završio na zemlji.

30. minut:

Prvi žuti karton na meču dobio je Đorđe Crnomarković, štoper Radničkog.

27. minut:

Vladimir Stojković se poigrao sa živcima navijača Partizana, jer se upustio u driblanje Nermina Haskića. Ipak, srećom po crno-bele bio je to uspešan dribling iskusnog čuvara mreže.

26. minut:

Šutirao je Rikardo traljavo sa nekih 25 metara. Utisak je da bi bolje po crno-bele bilo da je proigrao Tošića.

24. minut:

Opalio je Lazar Ranđelović po lopti iz velike udaljenosti, ali je Vladimir Stojković dobro intervenisao, pa su Nišlije dobile samo korner.

19. minut:

Traže penal igrači i navijači Radničkog! Centrirao je Todorovski ka Haskiću koji je posle duela sa Miletićem završio na zemlji, ali je sudija Lazar Lukić ostao nem.

17. minut:

Posle uzbudljivog starta meča, igrači su sada znatno oprezniji i igra se u nešto mirnijem ritmu.

8. minut:

Prvi pokušaj domaće ekipe. Centrirao je Todorovski sa desne strane, Haskić je šutirao glavom, ali bez veće opasnosti po gol Vladimira Stojkovića.

5. minut:

Prvu šansu na utakmici imao je Partizan. Tošić je sa desne strane ubacio oštru loptu u srce šesnaesterca, na nju je natrčao Pantić, ali je šutirao pored gola.