Iako trudna, Aleksandra je veoma aktivna, a koncert svoje omiljene koleginice nije mogla da propusti

Pevačica Aleksandra Prijović večeras je zablistala u beogradskom Sava Centru u kojem je održan 5. koncert naše proslavljene pevačice Marije Šerifović.
Aleksandra je nedavno objavila da je u drugom stanju i da čeka svoje drugo dete. Ona je odlučila da napravi pauzu i ne nasupa, pa je dala sebi oduška i odlučila je da podrži koleginicu i uživa u nekoliko sati kvalitetnog muzičkog programa uz Mariju Šerifović.
Čim je zakoračila u Sava Centar oko nje su se okupili fotografi i novinari, a na njihovo pitanje kako se oseća, samo je kratko odgovorila da je dobro.
Ono što su mnogi primetili jeste činjenica da joj trudnoća i te kako prija, kao i da se ni malo nije promenila. Zadržala je vitku liniju i dodatno je istakla odevnim komadima koje Srpskinje iz sezone u sezonu obožavaju.
Za ovu priliku ona je ponela crne klasične pantalone, belu košulju i sivi sako sa belim prugama, koji je istakao njenu vitku liniju i učini da izgleda savršeno.
Ovakva kombinacija savršen je spoj elegancije i kežual stila, pa je savršena za večernje izlaske, ali i za odlazak na posao. Upravo zbog toga ga gotovo sve žene obožavaju.
Uz ovo sve ona je ponela i prelepu, sivu torbu bredna Chanel i cipele u istoj boji. Mnogi su je gledali sa oduševljenjem i divili se njenom izgledu koji je i ovog puta bio za čistu desetku.
Bonus video:
Aleksandra Prijović čeka devojčicu
( Glossy, Ilić Milica )
Dodaj komentar