Radio BalkanFox

Bez peglanja i fotošopa: Pogledajte kako izgleda lice Viktorije Bekam izbliza!

Viktorija Bekam je žena koja ne skida naočare za sunce. Nosi ih i kada je u Londonu jako oblačno, čak i po mraku. Pre dve godine je ipak pokazala svoje lice s minimumom šminke i zalizanom kosom.

Posle ove serije fotografija, ljudi su ih uveličavali i postavljali na mreže.

Screenshot 2025-03-24 124728.jpg

Viktorija Bekam Foto: Printscreen/Instagram/chic_laurent_style

I tu se povela polemika o tome da li zaista tako izgleda ili ne, da li su joj pore previše proširene i ima li ožiljke od akni.

Jedno je sigurno – Viktorija Bekam nosi svoje godine onako kako joj odgovara i definitivno nema čega da se stidi.

Nega kože Viktorije Bekam

Ona pridaje veliku pažnju ishrani kao osnovi za zdravu kožu. Svako jutro započinje uzimanjem dve kašike jabukovog sirćeta na prazan stomak, što smatra ključem za održavanje vitkosti i zdravlja kože.

U galeriji pogledajte fotografije Viktorije Bekam:

Takođe, ujutru Viktorija koristi proizvode iz svoje linije „Victoria Beckham Beauty“. Nakon čišćenja lica, nanosi „Cell Rejuvenating Power Serum“, koji poboljšava teksturu kože, posebno obraćajući pažnju na područje oko očiju. Zatim koristi „Beauty Cell Rejuvenating Priming Moisturizer“, koji umasira pokretima prema gore. Ovi proizvodi razvijeni su u saradnji sa luksuznim brendom „Augustinus Bader“. Redovno koristi i LED masku za lice koja stimuliše proizvodnju kolagena i smanjuje upale.

 VIDEO: Kako se šminka Viktorija Bekam: 


Kurir

radiobalkanfox

Dodaj komentar

Radio Balkanfox
Radio Balkanfox
OFFLINE LIVE
Radio Balkanfox Plus
Radio Balkanfox Plus
OFFLINE LIVE
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Pregledač zvučnih zapisa