Radio BalkanFox

Nova pesma Nives Celzijus Je, bo’me, je prva na trendingu na Jutjunu

Nives Celzijus srušila Tompsona na Jutjub trendingu s Je, bo'me, je! Kad čujete pesmu, promeniće vam se izraz lica

Nives Celzijus, Foto: Printscreen/Instagram/nivescelsius

JE, BO’ME, je, pesma Nives Celzijus i Prima benda, čvrsto je zauzela prvo mesto Jutjub trendinga i za manje od 48 sati od objave novog video spota skinula s trona Tompsona i njegovo Nepročitano pismo.

Nives je prvo mesto na Jutjub trendingu proslavila s pratiocima na društvenim mrežama objavom videa u kojem, u pidžami i bez trunke šminke na licu, radosno peva svoj novi hit. „Je, bo’me, je! Kad se ujutro probudim i shvatim da smo skinuli ikonu Tompsona (barem na kratko) s prvog mesta Jutjub trendinga! Ekipa, Prima Band, Jacques Houdek, čestitam“, napisala je.

Jacques napisao pjesmu

Podsetimo, pesmu Je, bo’me, je! za Nives je napisao Jacques Houdek.

„Kad me je Jacques Houdek kontaktirao i rekao da ima hit za mene skoro sam pala sa stolice i trljajući oči proveravala nekoliko puta nije li možda 1. april. Ali kad ti Houdek kaže da je samoinicijativno napisao pesmu, imajući u glavi jedino tebe kao izvođača koji to može izneti i onako kako je on to zamislio, onda pojuriš u studio da je poslušaš. Pesma je pomalo setna, nostalgična, zarazna, a opet tako šaljiva i vesela. I je, bo’me je, shvatiš da imaš hit u najavi“, rekla je Nives.

Bonus video:


00:16

Ruska muzika u Areni

(Espreso/Index.hr)




Espresso

radiobalkanfox

Dodaj komentar

Poslednje vesti

Radio Balkanfox
Radio Balkanfox
OFFLINE LIVE
Radio Balkanfox Plus
Radio Balkanfox Plus
OFFLINE LIVE
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Pregledač zvučnih zapisa