Goca Džehverović komentarisala je aktuelne učesnike rijaliti programa “Zadruga”, i tom prilikom pohvalila je misicu Jovanu Ljubisavljević, te je istakla da joj se sviđa njeno ponašanje.
Goca je dodala i kako smatra da je misica vaspitana i iskrena, kao i da ne vidi ništa loše što je zovu “lisica”.

– Ova mala misica mi se sviđa. Tamo i treba da bude lisica. Deluje mi devojka da je iskrena, vidim da je kulturna, lepo obaveštena, vidim da je pratila sve Zadruge, zna šta hoće od života i to mi se sviđa – dodala je Goca.

Mama Džehva je zatim komentarisala bivšeg zeta Anđela Rankovića koji je tokom “Zadruge 1” bio u vezi sa njenom ćerkom Teodorom. Tada su svi zajedno živeli u Beloj kući, a pre nekoliko nedelja Anđelo je priznao da su mu se vratile emocije prema Teodori tokom boravka na imanju.
– U ovoj sada varijanti mi se ne sviđa. Nije to taj dečko. Možda je ovo sada on, a ono tada nije bio on – priznala je Goca u emisiji “Pitam za druga”.

BONUS VIDEO:
Kurir.rs/I.B.

Kurir
Autor: Kurir
Dodaj komentar