Radio BalkanFox

TRUDNA BIVŠA ZADRUGARKA PO DRUGI PUT! Zbog supruga napustila PEVANJE i život u Srbiji, verila se na vrhu Burdž Kalife (FOTO)


Bivša učesnica rijalitija „Zadruga“ i pevačica Andrijana Radonjić saopštila je radosne vesti puštem društvene mreže Instagram – sa suprugom Franom Mikulićem očekuje drugo dete.

Andrijana i Frano venčali su se pre dve godine, a iz njihove ljubavi rodio se sin. Sada je ponosna majka podelila srećnu vest i otkrila da će njihova porodica uskoro postati bogatija za još jednog člana. Naime, na emotivnoj fotografiji pored mora, cela porodica pozirala je obučena u belo, dok je njihov sin držao sliku ultrazvuka.

E, pa, dragi moji, stiže nam pojačanje! – napisala je Andrijana uz objavu.

Romantična prosidba i bajkovito venčanje

Andrijanu i Frana vezuje ljubavna priča koja je započela pre nekoliko godina. Hrvatski ugostitelj ju je zaprosio na spektakularan način – na vrhu Burdž Kalife, simbolu Dubaija, i to posebnim dijamantom.

Nakon romantične prosidbe, usledilo je venčanje koje je bilo prava bajka. Andrijanin otac Duško podelio je tada snimak sa crkvene ceremonije na društvenim mrežama, dok su mladenci blistali od sreće. Pevačica je nosila elegantnu belu venčanicu, dok je Frano bio obučen u sofisticirano sivo odelo. Nakon zavetovanja na večnu ljubav, slavlje se nastavilo u krugu porodice i prijatelja.

Iako je bila posvećena muzici, Andrijana se nakon udaje povukla iz javnog života i preselila u Hrvatsku. Frano se bavi ugostiteljstvom i vlasnik je dva prestižna lokala na primorju, a Andrijana je odlučila da se posveti porodičnom životu.

BONUS VIDEO:




Republika

radiobalkanfox

Dodaj komentar

Radio Balkanfox
Radio Balkanfox
OFFLINE LIVE
Radio Balkanfox Plus
Radio Balkanfox Plus
OFFLINE LIVE
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Pregledač zvučnih zapisa