(UŽIVO) Zvezda ihgra SJAJNU odbranu

Crvena zvezda - Žalgiris

Meč trećeg kola Evrolige.

Košarkaši Crvene zvezde u trećem kolu Evrolige dočekuju u beogradskoj Areni Žalgiris. Na klupi litvanskog tima debituje novi trener, legenda jugoslovenske košarke, Jurij Zdovc.

ISTORIJSKA UTAKMICA ZA ZVEZDU: Navijačima POZIV da BESPLATNO dođu na evropski meč

IZGUBIĆU MILIONE – NISAM VIŠE ANTIVAKSER: Karji Irvin se predomislio i uskoro će se VAKCINISATI

OGLASIO SE KALINIĆ: Izjava o Kosovu je pogrešno preneta, TO me boli

Prvo poluvreme je donelo igru u kojoj su odbrane dominirale uz mnogo grešaka u napadu. Crvena zvezda je povela 13:7, ali gosti su serijom 7:0 došli do prednosti na kraju prve deonice.

Slično je bilo i u drugoj četvrtini, ali pred kraj su Zvezdaši imali malo više spretnosti i na odmor su otišli sa dva razlike 29:27.

Evroliga, 3. kolo

Crvena zvezda – Žalgiris (13:14, 16:13)

Hala: Štark arena (Beograd)

Sudije: Huan Karlos Garsija, Emin Mogulkoč, Robert Viklicki

CRVENA ZVEZDA: Lazarević, Volters, Uskoković, Davidovac, Mitrović, Lazić, Kalinić, Dobrić. Holins, Simonović, Ivanović, Kuzmić.

ŽALGIRIS: Blaževič, Lekavičius, Nibo, Mudi, Kalnietis, Jankunas, Lukosiunas, Milaknis, Strelnieks, Kavano, Gifi, Ulanovas.

Tok meča možete pratiti ovde.

IV ČETVRTINA

30. minut

Samo četiri razlike za Zvezdu uoči poslednje deonice 46:42.

30. minut

Samo jedno bacanje pogađa Ivanović 46:40.

28. minut

Najveća prednost Zvezde – 45:37.

26. minut

Dobrić pogađa za tri, a zatim je izborio i faul u fazi odbrane – 41:37.

25. minut

Nibo pogađa, Mitrović uzvraća 38:34.

24. minut

Zvezda je propustila priliku da se odlepi 34:32.

22. minut

Kalinić vezuje pet poena 34:27.

III ČETVRTINA

20. minut

Mitrović hvata loptu na sekund pre kraja i sa jednim pogođenim bacanjem stavlja tačku na prvo poluvreme – 29:27.