Radio BalkanFox

Voditeljka Marija Egelja čeka drugog sina sa bivšim fudbalerom


Voditeljka Marija Egelja (35) uživa u srećnom braku sa nekadašnjim fudbalerom, a sadašnjim biznismenom Aleksandrom Dabićem sa kojim je dobila sina.

Marija je pre njega bila u vezi sa 16 godina starijim fudbalskim trenerom Ljubišom Rankovićem, za kog je bila i verena. Međutim, dugogodišnja ljubav završila se raskidom veridbe, a voditeljka je neko vreme uspevala da od medija sakrije i krah veze, ali i činjenicu da ima novog izabranika.

– Kažu da o ljubavi, sreći i bogatstvu ne treba pričati, dovolino je da se vide. Za moje raspoloženje zaslužan je partner, voljena sam i zaljubljena. Znamo se dovoljno dugo da smo se savršeno dobro upoznali i osećamo da smo jedno za drugo. Razume moj posao i podržava me, ali želi da bude osoba iz senke. Osvojio me je, osim što je izuzetno lep i zgodan, i velikom upornošću, jednostavno nisam mogla da mu kažem ‘ne’ . priznala je Marija za magazin „Gloria“.

Marija Egelja i Aleksandar Dabić Foto: Printsceen/Instagram, Printscreen/Instagram

Na njihovom venčanju goste su zabavljali pevači Vanja Mijatović i Petar Mitić, a mladenci su prvi ples odigrali uz pesmu „Od ljubavi jače“.

– Marija i Aleksandar uživaju u svojoj vezi i rešili su da svoju ljubav krunišu brakom. Nisu želeli da se oko toga diže velika pompa, već samo da sa svojim najbližima podele radost i veselje na današnji dan – rekao je tada za Pink izvor blizak paru, nakon čega je i Marija potvrdila da je stala na „ludi kamen“.

Voditeljka se porodila u novembru 2022. godine, a sinu su dali ime Aleksa. Par čeka drugo dete, još jednog dečaka.

– Aleksa će dobiti brata, iako sam možda ja više želela devojčicu, presrećna sam što će imati brata i ujedno zauvek najboljeg druga. Suprug se šali sa mnom, da ću ipak još uvek biti jedina princeza u kući iako sam htela da imamo balans polova. Šalimo se tako malo, ali zaista je najbitnije da bude živo i zdravo. Aleksa kaže da mama ima bebu u stomaku, ali koliko zaista razume tu konstataciju, videćemo za koji mesec. Vrlo je pažljiv i poslušan dečak tako da verujem da neće biti problema – pričala je Egelja.

Haris Džinović odbrusio na pitanje o Melini: 

Intervju Haris Džinović Izvor: Kurir


Kurir

radiobalkanfox

Dodaj komentar

Radio Balkanfox
Radio Balkanfox
OFFLINE LIVE
Radio Balkanfox Plus
Radio Balkanfox Plus
OFFLINE LIVE
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE
Pregledač zvučnih zapisa